Híreink

Minor szintű TÖRTÉNELEM ISMERETEK SPECIALIZÁCIÓ a Pannon Egyetemen

GettyImages-513681083

Tudtad, hogy a Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Karán 2016 szeptemberétől történelmet tanulhatsz?

Ha érdekel Magyarország, Európa és az Európán kívüli világ múltja, ha érdekel egy korszak, vagy ha csak történelmet akarsz tanulni, akkor jelentkezz a politológia szak részeként indított, de más szakok hallgatói számára is elérhető történelem ismeretek specializáció tantárgyaira!

A történelem ismeretek specializáció 4 féléves, 50 kredites, nappali tagozatos képzés, modelltanterve elérhető a Filozófia, Történettudomány és Antropológia Intézet honlapján.

A képzés nagy előnye, hogy bármilyen bölcsész szakos hallgatóként a kötelezően gyűjtendő 180 kreditből 50-et meg tudsz szerezni a történelem specializáció elvégzésével.

Bármilyen szakos hallgatóként teljesítheted a képzés bármelyik tantárgyát szabadon választható tantárgyként.

Kérdéseiddel keresd a képzés vezetőjét:

Dr. Kalmár Zoltán

habilitált egyetemi docens, szakvezető, tanszékvezető